Kurator oświaty o edukacji seksualnej: Kaleki psychiczne z młodych ludzi potem zostają

Edukacja seksualna w szkołach – to temat, do którego na antenie Radia Maryja odniosła się małopolska kurator oświaty Barbara Nowak. „Psuje się ich psychikę. Kaleki psychiczne z tych biednych młodych ludzi potem zostają” – tłumaczyła.

„Seksualizacja młodzieży zwraca ich uwagę w nieodpowiednim kierunku i karmi się treściami, które nie są adekwatne do ich wieku. Potem następuje problem, by dobrze funkcjonować w społeczeństwie” – zaczęła w „Aktualnościach dnia” w Radiu Maryja małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Przypomniała, że w Krakowie samorząd też „podjął działania w stronę seksualizacji dzieci”.

„Mówi się o tym, że chce się zapobiegać większej liczbie ciąż u nastolatków. Zapomina się o tym, że wszelkie badania prowadzone na Zachodzie – tam, gdzie wprowadzono takie zajęcia – pokazują, że ciąż jest dużo więcej, występują choroby weneryczne, a młodzi mają problemy psychiczne” – tłumaczyła dalej.

„Zwraca się ich uwagę w nieodpowiednim kierunku i karmi treściami, które nie są adekwatne do ich wieku. Psuje się ich psychikę. Kaleki psychiczne z tych biednych młodych ludzi potem zostają. Następuje problem, by dobrze funkcjonować w społeczeństwie.”

źródło: dziennik.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: