Melania Trump na szczycie G7

Melania Trump towarzyszy mężowi Donaldowi Trumpowi we Francji. Do Biarritz przyleciała w rozkloszowanej żółtej kreacji, ale uwagę przyciągnął kwiatowy nadruk. W sieci zawrzało. Suknia wzbudziła mieszane uczucia komentujących.

Melania Trump – żółta suknia

Żółta suknia pierwszej damy USA Melanii Trump rozemocjonowała internautów. Kreacja sięgająca łydki przyciągała wzrok głównie ze względu na nadrukowane na niej biało-różowe kwiaty, wyglądające jak przekwitający mniszek lekarski – jeden usytuowany na ramieniu, drugi na biodrze. W komentarzach można przeczytać, że nie pasowało to do okazji, jaką jest szczyt G7. Trump dobrała czerwone szpilki i duże okulary przeciwsłoneczne. Została zmieszana z błotem.

 

„Melania wygląda tak, jakby na pokładzie samolotu doszło do wypadku. Jakby niechcący wylała na swoją sukienkę jakiś środek wybielający, może jak myła zęby”, „Jedź do domu i się przebierz”, „O co chodzi z tą kiecką?” – żartują z kreacji pierwszej damy internauci. Znaleźli się jednak i tacy, którzy chwalą Trump za ten strój. „Piękna!”, „Jak dotąd – świetnie!”, „Bardzo w stylu Kate [Middleton – przyp. red.]” – piszą obrońcy.

źródło: wp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: