Tęczowe wejście do przedszkola

„Jaki to ma cel, po co?” – pyta na Facebooki radny powiatu głogowskiego Andrzej Radomski. Dołącza zdjęcie wejścia jednego z przedszkoli, gdzie stoją dwa słupy w tęczowych kolorach. Według polityka kolory „działają na podświadomość” i kojarzą się z LGBT.

Andrzej Radomski, radny powiatu głogowskiego na Facebooku pisze o „problemie, który zgłosiła internautka”. Nie ogranicza się jednak do publikacji zdjęcia, a przyznaje wprost, co o tym myśli.

Chodzi o wejście do Przedszkola Publicznego nr 2 przy al. Wolności w Głogowie. Stoją tam dwa słupy w tęczowych kolorach. „Jaki to ma cel, po co? Po co dzieci codziennie muszą to oglądać? Czy to nie ma oswajać dzieci z ideologią LGBT? Bo wszak przedszkole to bezpieczne miejsce i według dzieci, tak ma być. To działa na podświadomość” – podkreśla Radomski.

I dodaje: „Coś co widzimy na co dzień, ma dla nich stać się normalne, choć normalne nie jest. W ten sposób środowiska LGBT wkraczają już do przedszkoli”.

W komentarzach internautów znaleźć można zarówno głosy poparcia, jak i sprzeciwu wobec zachowania radnego. Jedna z użytkowniczek Facebooka napisała, że pracuje w przedszkolu na wsi, gdzie rządzi PIS i nie czuje się swobodnie. „Mam kilka pięknych prac plastycznych i dekoracji z tęcza i boje się zrobić pracę z przedszkolakami z tym symbolem…” – przyznała.

Post radnego został skasowany.

źródło: wp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: