Biedronka rozdaje paczki dla dzieci! Sprawdź co zrobić, żeby ją dostać!

Popularna sieć dyskontów w Polsce świętuje swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowała dla rodziców najmłodszych dzieci niespodziankę, którą można otrzymać całkiem za darmo! Sprawdź co to za paczka i jak ją otrzymać!

Biedronka i marka DADA przygotowali specjalne paczki powitalne dla dzieci, które urodzą się w 2020 roku. Rodzice będą mogli otrzymać prosto do domu pieluszki, chusteczki nawilżane i papierowe patyczki do pielęgnacji marki DADA. Akcja ruszyła wczoraj tj. 3 lutego br., każdy rodzic dziecka urodzonego w Polsce w 2020 roku może zarejestrować się na tej stronie,

Link do strony

aby otrzymać powitalną paczkę DADA zupełnie za darmo. Partnerem akcji jest Poczta Polska, która dostarczy prezenty prosto do domu.

Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka DADA cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem.

 – Agata Maj, dyrektor  odpowiedzialna za markę DADA w sieci Biedronka.

Akcja jest też skierowana do przyszłych rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat dziecka jeszcze w 2020 roku. Mogą już się zarejestrować, a po narodzinach pociechy potwierdzić swoje dane. W ten sposób dostana prezenty powitalne od marki DADA.

Kiedy przypadają ferie zimowe 2020?

%d bloggers like this: