W pudełku po margarynie trzymał 600 porcji amfetaminy

Policjanci zatrzymali 27-latka z Gdańska, który w mieszkaniu, w pudełku po margarynie miał schowane prawie 600 porcji amfetaminy. Kolega, którego gościł, był poszukiwany. Zatrzymany gdańszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości amfetaminy. 

Kryminalni z gdańskiej komendy miejskiej podczas swojej pracy zdobyli informacje o mieszkańcu Gdańska, który w swoim mieszkaniu miał mieć narkotyki. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny oraz jego adres. Okazało się również, że mężczyzna jest czynnym pseudokibicem sympatyzującym z jedną z trójmiejskich drużyn sportowych.

W minioną środę kryminalni zajmujący się sprawą narkotyków pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Policjanci sprawdzili w systemach policyjnych osoby, które zastali w mieszkaniu i okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany przez gdańską prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. Podczas przeprowadzonej kontroli kryminalni znaleźli oraz zabezpieczyli w mieszkaniu amfetaminę.

Czytaj też: Pruszcz Gdański. Mężczyzna wpadł w ręce policji przy handlu podróbkami odzieży

Narkotyki były ukryte w sypialni, w plastikowym pudełku po margarynie. Zabezpieczona amfetamina została przekazana do dalszych badan biegłemu sądowemu, który podczas analizy ustalił, że jest to prawie 600 porcji narkotyku. Zatrzymany 27-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Trafił pod dozór policji, musiał także wnieść poręczenie majątkowe. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara 10 lat więzienia.

Zobacz również: Policjanci i służba więzienna działała prawidłowo przed morderstwem Pawła Adamowicza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: