Meczowa wpadka prezydent Gdańska. Oglądała spotkanie Polaków… ze Szwecją?

Prezydent Gdańska kibicowała w niedzielę biało-czerwonym w meczu Ligi Narodów. Jednak Aleksandra Dulkiewicz nie widziała kto był rywalem Polaków, ponieważ we wpisie na swoim profilu w mediach społecznościowych napisała, że Polska gra ze Szwecją. Tymczasem na boisku byli Włosi. To meczowa wpadka prezydent Gdańska.

Profil w portalu Facebook prezydent Gdańska, Aleksandry Dulkiewicz jest coraz bardziej zabawny. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że liczba odpowiedzi w komentarzach do jej zwolenników o treści „Serdeczności” bije wszelkie rekordy.

W niedzielę prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz nie widziała kto jest rywalem Polaków w Lidze Narodów, ponieważ we wpisie na swoim profilu napisała, że Polska gra ze Szwecją. Tymczasem na boisku byli Włosi.

Obserwujący profil Aleksandry Dulkiewicz byli wyjątkowo czujni i od razu zaczęli poprawiać prezydent. Szybko poprawiono wpis.

Błędny wpis Aleksandry Dulkiewicz (screen facebook.com/A.Dulkiewicz/)
Meczowa wpadka prezydent Gdańska. Błędny wpis Aleksandry Dulkiewicz (screen facebook.com/A.Dulkiewicz/)

Zobacz też: Stowarzyszenie „Godność” chce odwołania Aleksandry Dulkiewicz w referendum

Nie pierwsza wpadka w ostatnim czasie

To kolejna „niespodzianka” ludzi z gdańskiego ratusza w ostatnim czasie. W miniony czwartek przed południem zmarł Ryszard Nowak – radny dzielnicy Sobieszewo, społecznik, harcerz, osoba bardzo zasłużona dla lokalnej społeczności. Informację o jego śmierci przekazała do wiadomości publicznej Rada Miasta Gdańska, publikując post mediach społecznościowych. W treści pojawiła się jednak nieprzyjemna wpadka.

„Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy wiadomość, że nie żyje Ryszard Nowak radny dzielnicy Wyspa Sobieszewska społecznik, harcerz”– taki wpis pojawił się na oficjalnym fanpage’u Rady Miasta Gdańska w czwartek wieczorem. Został on szybko poprawiony.

Czytaj również: Adamowicz: nie zgadzam się, aby obecny obóz władzy nazywać prawicą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: