Mieli 90 porcji narkotyków w majtkach. Chcieli przechytrzyć policjantów

W ręce policji z gdańskiej Osowy wpadli dwaj mężczyźni. Przy jednym z nich, w majtkach, znaleźli ponad 20 porcji kokainy, a w mieszkaniu i aucie kolejnych 300 porcji różnych narkotyków m.in. kokainy, marihuany, środków psychotropowych. Drugi w swoją bieliznę włożył blisko 70 porcji różnych zakazanych środków.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. 22-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu 10 lat więzienia i został aresztowany na najbliższe trzy miesiące. 23- latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za to przestępstwo grożą mu trzy lata pozbawienia wolności.

Policjanci dokładnie wiedzieli jakim autem będą jechali podejrzewani o posiadanie narkotyków mężczyźni. Kierowca hondy i pasażer zostali zatrzymani późnym wieczorem na jednej z ulic dzielnicy Osowa.

Zobacz: Kościerzyna. Nieprzytomny chłopiec odnaleziony przez policję w pustostanie

Kryminalni podczas przeszukania mężczyzn znaleźli przy nich schowane w bieliźnie różne środki odurzające i psychotropowe była to m.in. kokaina, mefedron, marihuana, amfetamina, tabletki ecstasy. Narkotyki ukryte również były w samochodzie i mieszkaniu 22-letniego mieszkańca Gdańska łącznie policjanci zabezpieczyli u mężczyzny ponad 320 porcji środków, które zostały poddane analizie przez biegłego. Przy 23-latku policjanci znaleźli blisko 70 porcji amfetaminy, marihuany i tabletek ecstasy, które ukrył w swoich majtkach.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, potem usłyszeli zarzuty. 22-latkowi ogłoszono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych, a sąd aresztował go na najbliższe miesiące. 23-latek natomiast usłyszał zarzut posiadania narkotyków. 22-latkowi grozi 10 lat pozbawienia wolności, a jego starszemu koledze trzy lata.

Przeczytaj też: Waga ciężka na drogach. Bez hamulców, pomiaru czasu i dokumentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: