Czy będzie reakcja Magdaleny Adamowicz po pobiciu operatora TVP?

„Należało się”, „Zasłużył”, czy „Rozumiem i popieram”. Taki hejt wylewa się na operatora kamery TVP, który pobity został w czwartek przez syna Ryszarda K. Internauci chcą, by słynąca z walki z hejtem europosłanka Magdalena Adamowicz wzięła w obronę pokrzywdzonego.

Sytuacja operatora kamery z gdańskiego oddziału TVP jest nie do pozazdroszczenia. Nie dość że doznał urazów w wyniku pobicia przez syna Ryszarda K. to na dodatek wylewa się na niego hejt ze strony zwolenników opozycji tylko dlatego, że pracownikiem publicznej telewizji. Przypomnijmy, że jest to szeregowy pracownik, który stoi wyłącznie za kamerą.

Niska w właściwie żadna szkodliwa społeczna. Koleś bardziej poraniona ma psychikę niż twarz…. Pracując w kurwizji twarzy nie może mieć.

Każda prostytutka dziennikarska tak skończy za tą propagandę

TVP i dziennikarz? Serio? Nie popieram, ale rozumiem. Jak już wyżej ktoś powiedział

Nie dziennikarza tylko pracownika i nie pobił tylko pomagał wstać temu pracownikowi który się przewrócił jak wyjmował śmieci że śmietników do nowego propagandowego materiału TVPiS

Czytaj też: Dulkiewicz brnie. Zamiast zająć się miastem broni Romana Giertycha

Prośba do Magdaleny Adamowicz

Internauci, którym nie jest atak na operatora obojętny, domagają się reakcji od europosłanki Koalicji Europejskiej, Magdaleny Adamowicz. Jest odpowiedzialna za akcję pod nazwą „#ITNH”, czyli „Imgagine There Is No Hate”. Polega ona na budowaniu wspólnie międzynarodowej koalicji przeciwko mowie nienawiści.

Dlaczego ona stała się adresatem próśb? To ona oskarżała TVP za ataki na jej zamordowanego męża i tylko jej głos może przeciąć toczącą się falę nienawiści.

Czytaj też: Skandal w sprawie pobicia operatora kamery TVP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: