Policja zatrzymała syna Ryszarda K. podejrzewanego o pobicie

Policjanci zatrzymali 31-letniego Aleksandra K., mężczyzna pobił operatora gdańskiego oddziału TVP. 31-latek to syn biznesmena Ryszarda K. usłyszał zarzuty. Sąd nie zdecydował się aresztować mężczyzny.

AKTUALIZACJA

Nie będzie aresztu dla 31-letniego Aleksandra K. – tak zdecydował sąd. Mężczyzna może wrócić do domu. Prokuratura wnioskowała o 3 miesiące aresztu. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna usłyszał też zarzut pobicia.


Wczoraj ok. godz. 21 policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Gdyni podejrzewanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb karalnych wobec dziennikarzy. Mężczyzna został przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło w pobliżu posiadłości Ryszarda K. W pewnym momencie do ekipy TVP podszedł syn biznesmena. – Uderzył operatora kilkukrotnie w twarz, wywrócił na ziemię – relacjonowała w czwartek dziennikarka TVP Małgorzata Rakowiec. Na miejsce przyjechała policja oraz karetka.

W czwartek CBA zatrzymało Romana Giertycha. Wraz z mecenasem zatrzymano też biznesmena Ryszarda K. oraz dziesięć innych osób. Przypomnijmy, że zatrzymania mają związek z prowadzonym przez Delegaturę CBA we Wrocławiu pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Poznaniu śledztwem dotyczącym działań na szkodę spółki notowanej na GPW.

Czytaj też: Czy będzie reakcja Magdaleny Adamowicz po pobiciu operatora TVP?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: