Dulkiewicz poparła Joe Bidena w wyścigu o fotel prezydenta USA

W niedzielę prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz udostępniła nagranie Joe Bidena w mediach społecznościowych, czym poparła kandydata w wyścigu o fotel prezydenta USA. Radny opozycyjny, Przemysław Majewski, odpowiedział prezydent zarzucając jej, że zapomina kim jest w Gdańsku.

Kampania prezydencka w Stanach Zjednoczonych nabiera rumieńców. Emocje zza wielkiej wody udzieliły się też prezydent Gdańska, Aleksandrze Dulkiewicz. Udostępniła nagranie Joe Bidena, kandydata n prezydenta Stanów Zjednoczonych, w mediach społecznościowych.

 – Okazuje się, że Twitter nie jest taki zły, kiedy czytasz tweety, które nie pochodzą od prezydenta Trumpa – napisał Joe Biden

Tym samym Dulkiewicz poparła kandydata w wyścigu o fotel prezydenta. Napisała też kilka słów.

– Ameryka potrzebuje prawdziwie dobrej zmiany, tak i jak i my też! – napisała prezydent Gdańska udostępniając Tweeta.

Nie fotel prezydenta USA, a sprawy miasta

Wpis prezydent wywołał falę komentarzy w sieci. Głównie zarzucano prezydent Gdańska zajmowanie się już nie polską, czy europejską, a światową polityką, zamiast sprawami Gdańska i jego mieszkańców.

Upomniał ją radny opozycyjny, Przemysław Majewski.

 – Bez wątpienia jedno łączy Prezydent Dulkiewicz z Joe Bidenem. J. Biden zapomina, że startuje na Prezydenta USA. Pani Prezydent zapomina, że jest Prezydentem Gdańska – mówi Przemysław Majewski, radny Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że wybory w Stanach Zjednoczonych zaplanowano już w 4 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: