Szyld Ergo Hestii pozostanie na gdańsko-sopockiej hali do 2025 r.

Ergo Hestia podpisała 5-letnią umowę partnerską na sponsoring tytularny Ergo Areny. To kontynuacja wieloletniej współpracy. Ergo Hestia jest sponsorem tytularnym hali od 10 lat, czyli od momentu jej powstania.

Umowa dotycząca sponsoringu potrwa do 2025 r. i została podpisana przez spółkę Hala Gdańsk-Sopot. Ergo Arena zlokalizowana jest na granicy Gdańska i Sopotu – linia graniczna pomiędzy miastami przebiega dokładnie przez środek obiektu. To także ważny obiekt na mapie Polski, w którym miało miejsce wiele unikatowych wydarzeń sportowych i kulturalnych o międzynarodowej randze.

Ergo Hestia nie tylko przedłużyła umowę partnerską, ale zaproponowała także dodatkowe rozwiązania sponsoringowe, między innymi takie jak rozbudowa stref rowerowych ze stacjami naprawczymi, czy stref parkowania dla aut elektrycznych oraz strefy wi-fi. Inicjatywy te wpisują się w realizowaną przez Ergo Hestię strategię proekologiczną, która zakłada wspieranie działań na rzecz ochrony środowiska zarówno wewnątrz firmy i w jej otoczeniu.

Cieszymy się, że możemy przedłużyć umowę sponsoringową z Ergo Hestią, jedną z największych w Polsce firm ubezpieczeniowych, która systematycznie podejmuje działania wspierające rozwój szeroko pojętej kultury i podziela nasze sportowe pasje. Dotychczasowa współpraca umożliwiła na gdańsko-sopockiej granicy realizację aż 1253 imprez, dzięki czemu w Ergo Arenie gościliśmy już ponad 4 miliony osób. Mamy nadzieję, że nowe, wspólne 5 lat zaowocuje kolejnymi ważnymi, z punktu widzenia zarówno lokalnego jak i międzynarodowego, projektami, a nasza współpraca dalej umacniać będzie znaczenie strategiczne obu marek. Fakt, że firma taka jak Ergo Hestia zdecydowała się pozostać z nami, to olbrzymia motywacja do dalszego działania – komentuje Magdalena Sekuła, prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora Ergo Areny.

To będzie wyjątkowy oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Łebie

Ergo Arena może pomieścić do 15 000 widzów. Hala, której właścicielami są Miasto Gdańsk i Miasto Sopot, daje możliwość rozegrania całego wachlarza konkurencji sportowych. Siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, sporty walki – obecność tych dyscyplin to codzienność obiektu.

Jednak gotowość do prezentowania hokeja, sportów motorowych, a nawet windsurfingu czyni to miejsce całkowicie wyjątkowym. Ergo Arena jest znana nie tylko z wydarzeń sportowych. Rozbudowany system audio, doskonała akustyka obiektu, konstrukcja dachowa pozwalająca na podwieszenie do 144 ton sprzętu oświetleniowego lub nagłośnieniowego, a także duża przestrzeń gwarantują najwyższą jakość imprez muzycznych oraz widowisk teatralnych.

Pełne zaplecze techniczne pozwala ponadto organizować konferencje, spotkania biznesowe, targi, bankiety, gale, czy też inne, mniej konwencjonalne wydarzenia. Wysokie standardy rozwiązań technologicznych powodują, że Ergo Arena jest nie tylko uniwersalna, ale również bezpieczna i wygodna dla odwiedzających, dając możliwość organizowania wydarzeń na najwyższym, światowym poziomie.

50 tys. zł za wiatę przystankową w Gdańsku. Będzie ich 30

O Ergo Hestii

Grupa Ergo Hestia to druga co do wielkości firma ubezpieczeniowa na polskim rynku, pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w tym sektorze. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi.

Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: