Transparent „Zatrzymajmy PiSowską Zarazę” przy Fontannie Neptuna

„Zatrzymajmy PiSowską Zarazę” – takie napisy zdaniem gdańskiego radnego PiS, Przemysława Majewskiego miał zawiesić na ogrodzeniu okalającym Fontannę Neptuna w Gdańsku Sebastian Pawłowski. Mężczyzna, który znany jest z kierowania „hejterską” furgonetką przeciwko Andrzejowi Dudzie, twierdzi, że nie ma z napisem nic wspólnego, ale się z nim zgadza.

Emocje związane z polityką ani na trochę nie ustają. Wciąż w przestrzeni Gdańska pojawiają się uderzające w obecną władze rządzącą transparenty. Jeden z nich pojawił się na ogrodzeniu okalającym Fontannę Neptuna w centrum Gdańska.

Były słowa o „pisowskiej szarańczy”, o „dorzynaniu watahy”, dziś „pisowska zaraza”. Sebastian Pawłowski, ten od „wolę w szambie zanurkować niż na Dudę zagłosować” zawiesił takie napisy na płocie Fontanny Neptuna i Urzędem Wojewódzkim – napisał Przemysław Majewski, gdański radny Prawa i Sprawiedliwości.

Pawłowski: nie zawiesiłem napisów

Sebastian Pawłowski twierdzi, że nie ma z napisami nic wspólnego. Taki transparent, jego zdaniem, mógł zawiesić każdy. Choć przyznaje, że napis świetnie pasuje do obecnego obozu władzy.

Sebastian Pawłowski zasłynął w mediach po tym jak na ulice Gdańska wyjechał furgonetką z napisami „wolę w szambie zanurkować niż na Dudę zagłosować”. Zatrzymała go wtedy policja. Ratować z opresji próbowała go wówczas posłanka Koalicji Obywatelskiej, Agnieszka Pomaska.

Prezydent Gdańska skarży się publicznie na internetowe trolle

One thought on “Transparent „Zatrzymajmy PiSowską Zarazę” przy Fontannie Neptuna

  1. Policja powinna zabezpieczyć ślady papilarne, sprawa rozwiązała by się że a dureń jeżeli zawiesił go, nie miał by szans na wymiganuecdie od tego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: