Kierowca furgonetki „Szambiarki”: pani Pomaska zrobiła lans na mojej d**ie

Znany kierowca furgonetki z napisami „Wolę w szambie zanurkować, niż na Dudę zagłosować” napisał w mediach społecznościowych w sobotę: „pani Pomaska zrobiła lans na mojej d**ie pozostawiam bez komentarza.” Kierowca skasował wpis.

W połowie czerwca policjanci z Gdańska zatrzymali 46-letniego Sebastiana, który na swoim samochodzie nakleił m.in. karykaturę Andrzeja Dudy i umieścił napis „Wolę w szambie zanurkować, niż na Dudę zagłosować”. Gdańszczanin usłyszał zarzut znieważenia prezydenta RP. Mężczyzna sfilmował moment zatrzymania i umieścił nagranie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Sprawę oddalono.

Z Sebastianem spotkała się wtedy posłanka Koalicji Obywatelskiej, Agnieszka Pomaska.

Nadgorliwość służb w tej sprawie to kolejny powód, by zakończyć trwanie tej władzy. Pan Sebastian otrzyma od nas pomoc prawną” – napisała na Twitterze Pomaska.

W sobotę Sebastian wyznał, że został wykorzystany przez posłankę.

Jestem apolitczny, a roże Pani Pomaska zrobiła lans na mojej d**ie pozostawiam bez komentarza – napisał na Twitterze.

(screen Twitter)
(screen Twitter)

W kolejnym wpisie na Twitterze pan Sebastian kontynuował.

Pani Pomaska dokładnie wczoraj podczas przemówienia w Gdańsku została poinformowana, ze lansu na moje d**ie nie toleruję i tak też się stanie – dodał Sebastian.

(Screen Twitter)
(Screen Twitter)

Kierowca znanej furgonetki uznał jednak, że wpis może komuś zaszkodzić i ostatecznie usunął go. Na szczęście mamy odpowiednie screeny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: