Malbork. 30-latek z zarzutem rozboju

Malborscy policjanci zatrzymali 30-latka, który napadł na 25-latka i zabrał mu telefon. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Wobec sprawcy zastosowano dozór policyjny.

W sobotę około godziny 21.40 dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Malborka szarpią się dwaj mężczyźni. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że nietrzeźwy 30-latek napadł na idącego ulicą 25-latka.

Mężczyzna najpierw słownie zaczepił przypadkowego przechodnia, następnie zaczął go szarpać i uderzył pięścią w twarz, żądając od niego pieniędzy. 25-latek nie posiadał gotówki, więc doprowadzony do stanu bezbronności dał sprawcy telefon o wartości 1000 złotych. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali podejrzanego, a odzyskany telefon oddali pokrzywdzonemu.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzut dokonania rozboju. Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny. Teraz 30-latatkowi za popełnione przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia.

Rodzice narazili niemowlę na śmierć, bo chcieli zatuszować wypadek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: