Jest film z tragicznego wypadku na Kaszubach. Zginął 85-letni kierowca 📹

Jest nagranie z śmiertelnego wypadku w Hopowie. 85-letni kierowca hyundaia, podczas wyprzedzania tira, czołowo zderzył się z ciężarówką i poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze ruchu drogowego wraz z technikiem kryminalistyki wykonali oględziny pojazdów, miejsca wypadku drogowego oraz dokumentację fotograficzną. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy ciężarówek byli trzeźwi. Sporządzona dokumentacja została przekazana śledczym, który będą dokładnie wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

Każdego dnia funkcjonariusze ruchu drogowego przypominają kierowcom o obowiązku przestrzegania przepisów drogowych. Szczególną uwagę zwracajmy na prędkość, która musi być dostosowana nie tylko do warunków atmosferycznych, ale również do natężenia ruchu. Zwłaszcza teraz, gdy w przeddzień święta zwiększa się ilość uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy również o tym, że powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to co dzieje się na drodze i w jej okolicy. Bądźmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: