Ponad 27 tys. zakażeń, a lewica organizuje Techno blokadę Gdańska

Pewnie niektórym ręce opadną. Mamy ponad 27 tys. zakażeń koronawirusem, w tym ponad 250 w Trójmieście, a środowiska lewicowe wraz z Komitetem Obrony Demokracji organizują w piątek „Techno blokadę Gdańska”.

Gdańskie „środowisko techno”, a tak naprawdę środowiska lewicowe i LGBT, staną „ramię w ramię z kobietami”. Będą żądać pełnego dostępu do aborcji, ponieważ mają dość zgniłych kompromisów.

Zapraszamy wszystkich fanów i fanki muzyki elektronicznej aby przemierzać z nami Gdańsk w rytm najlepszych setów z Berghaina.

Techno blokada Gdańska startuje o 17:00 spod gdańskiego biura PiS przy Targu Drzewnym i tak naprawdę nie wiadomo dokąd się uda. Na pewno warto wtedy omijać centrum Gdańska.

Przypomnijmy, że mamy 27 143 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 69 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 298 osób. Na Pomorzu mamy 1141 nowych zakażeń, a zmarło 20 osób. Jeśli sytuacja się utrzyma grozi nam kwarantanna narodowa.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: