Donald Tusk w TVN: Kaczyńskiemu dałbym klapsa. Krytyczne komentarze w sieci

 – Gdybym był zwolennikiem kar cielesnych to dałbym mu klapsa, bo zachowuje się jak rozkapryszony, nieznośny, ogromny bachor – powiedział rano w TVN24 Donald Tusk, były premier. Na wywiad odpowiada profesor Sławomir Cenckiewicz: Po profanacji flagi amerykańskiej przez ex ministra dyplomacji dziś daje czadu ex premier.

W piątek gościem „Jeden na jeden” w TVN24 był Donald Tusk – były premier, były szef Rady Europejskiej, a obecnie szef Europejskiej Partii Ludowej.

Gdybym był zwolennikiem kar cielesnych to dałbym mu klapsa, bo zachowuje się jak rozkapryszony, nieznośny, ogromny bachor – powiedział rano w TVN24 Donald Tusk, były premier.

W kwestii sytuacji epidemicznej w kraju, Donald Tusk stwierdził, że od kwietnia premier Mateusz Morawiecki i jego rząd nie zrobili nic, by powstrzymać pandemię i sami uwierzyli w swoje kłamstwa, że udało im się pokonać wirusa.

Donald Tusk wypowiedział się też o respiratorach Szumowskiego.

To, że kradną, to już wiemy, ale żeby chociaż przy okazji starali się rozwiązać chociaż jeden problem związany z pandemią. Opanowali sztukę wykorzystywania problemów we własnym interesie politycznym – mówił Tusk.

Były premier odniósł się też do wyborów w USA.

Znam Joe Bidena, jego stosunek do Polski jest bardzo życzliwy i bardziej autentyczny niż Donalda Trumpa. Z całą pewnością Biden wie gdzie Polska leży na mapie. Natomiast jeśli ktoś jest krytyczny wobec rządu PiSu w Polsce, to dobrze życzy Polsce – mówi Tusk.

Są też pierwsze komentarze

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: