Dulkiewicz zapewnia bezpieczeństwo epidemiczne na 2 tygodnie protestów?

 – Z takim wsparciem możemy protestować kolejne 2 tygodnie, oczywiście w sposób bezpieczny pod względem epidemiologicznym – napisali na Facebooku organizatorzy protestów przed siedzibą PiS w Gdańsku. Dzisiaj odwiedziła ich Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska. 

Czy w piwnicach Urzędu Miejskiego w Gdańsku ukryte są łóżka COVID-owe? A może prezydent jest chodzącym lekiem na wirusa? Gdzie się pojawi to wszystko jest odkażane? Sądząc po ostatnim wpisie organizacji społecznej pod nazwą „Zajmijcie się pandemią” jest coś na rzeczy.

Rozpoczynamy dzień 14 z miłą niespodzianka z samego rana! Równo 2 tygodnie po ogłoszeniu wyroku przez TK, nasz protest odwiedziła Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Dziękujemy Pani za poparcie naszych postulatów i podpisanie się na transparencie. Z takim wsparciem możemy protestować kolejne 2 tygodnie, oczywiście w sposób bezpieczny pod względem epidemiologicznym – czytamy na stronie „Zajmijcie się pandemią”.

Warto nadmienić, że przedstawiciele organizacji „Zajmijcie się pandemią” codziennie od 23.10, w godzinach 7-21 stoją pod biurem poselskim PIS-u w Gdańsku z naszym transparentem i postulatami.

(fot. facebook.com/zajmijciesiepandemia)
(fot. facebook.com/zajmijciesiepandemia)

1451 zakażonych koronawirusem na Pomorzu. 13 osób zmarło

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: