Bez sprzątania przed PiS. „Wolimy jednak, żebyś WYPI*RDALAŁ, Kacper”

Nie ma szans na posprzątanie chodnika przed gdańską siedzibą posłów Prawa i Sprawiedliwości. To miał być warunek spotkania z protestującymi kobietami w Gdańsku. Administratorzy profilu Trójmiejskie Dziewuchy Dziewuchom napisały wulgarną odpowiedź. „Wolimy jednak, żebyś WYPI*RDALAŁ, Kacper”

Płażyński chciał, by kobiety, które chcą przyjść do niego na spotkanie, usunęły najpierw śmieci sprzed budynku, gdzie mieści m.in. jego biuro poselskie. Ponadto miały być usunięte szkody na elewacji i w stolarce drzwiowej i okiennej. Już wiadomo, że nie ma na to szans.

Administratorzy profilu Trójmiejskie Dziewuchy Dziewuchom napisały wulgarną odpowiedź do posła PIS.

„Wolimy jednak, żebyś WYPI*RDALAŁ, Kacper”

Dodatkowo administrator zamieścił krótki wiersz.

Gdy masz na ludzi zwis, naród woła: J*bać PiS! A do osób, którym przeszło przez myśl sprzątanie apelujemy o pozostawienie głosu Suwerena tam, gdzie postanowiłyśmy go wyrazić.

Protesty po wyroku TK

Przypomnijmy, że pod koniec października Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok w sprawie zgodności z konstytucją aborcji eugenicznej. Orzeczenie zapadło większością głosów. Decyzja TK wywołała falę protestów. Podczas manifestacji dochodziło do dewastacji pomników, profanacji świątyń oraz blokowania przejazdu samochodów. Aborcjonistki zaatakowały również biuro poselskie Kacpra Płażyńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: