Skandaliczny wpis urzędnika. „W jakim my k***a chorym kraju żyć musimy”

Dominik Makurat, specjalista ds. promocji w samorządowym stowarzyszeniu OMGGS powinien zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Na wieść o wydarzeniach podczas Marszu Niepodległości w Warszawie napisał: „W jakim my k***a chorym kraju żyć musimy. O 19.30 przez telewizorami zobaczmy co o tym wszystkim powie TVPiS”.

Zawsze wydawało nam się, że urzędnicy, czy to pracujący w samym urzędzie, czy to spółkach miejskich, a nawet w stowarzyszeniach powołanych przez samorządy powinni trzymać pewien standard – nie inicjować dyskusji politycznych. W końcu służą oni wszystkim obywatelom.

O tych standardach zapomniał Dominik Makurat, specjalista ds. promocji w samorządowym stowarzyszeniu Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot, które odpowiedzialne jest za m.in. wdrożenie projektu MEVO. 

Młody urzędnik napisał: „W jakim my k***a chorym kraju żyć musimy. O 19.30 przez telewizorami zobaczmy co o tym wszystkim powie TVPiS”.

W tej sprawie będziemy kontaktować się z OMGGS, z pytaniem o standardy używania mediów społecznościowych przez pracowników stowarzyszenia.

 

2 thoughts on “Skandaliczny wpis urzędnika. „W jakim my k***a chorym kraju żyć musimy”

  1. Ale przecież napisał prawdę. A to że jest niewygodna dla wielbicieli PiSu? To już wasz problem. Poza tym urzędnik też człowiek. Czy może jednak nie? Nauczycielom też zakazaliscie wyrażania swojej opinii. Może od razu zamknijmy wszystkim usta, zróbmy ze wszystkich więźniów politycznych za mówienie prawdy o obecnym nieudolnym rządzie naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: