Katarzyna Tusk została okradziona. Nic nie zapowiadało tej „tragedii”

Córka byłego premiera, blogerka, Katarzyna Tusk została okradziona. Na całą sytuację patrzyła z niedowierzaniem. Nie spodziewała się, że tak z jej twórczością można postąpić.

Połowa listopada to świetny moment, by zacząć myśleć o prezentach. Tak też zrobiła Katarzyna Tusk. Jednak podczas przeglądania internetowej strony sklepu Zara. Okazuje się, że znana marka użyła w swojej kampanii jedno ze zdjęć Katarzyny Tusk. Było to zdjęcie mieszkania. Całość opisała na swoim profilu Instagram.

Gdy siedzisz sobie spokojnie na kanapie i przebierasz nóżkami na myśl o nowych świątecznych poszewkach na poduszki i świeczkach o zapachu cynamonu, ale gdy wchodzisz na stronę Zara Home ogarnia cię dziwne uczucie konsternacji i zdziwienia jednocześnie. Przeglądałam sobie bowiem nową kampanię tej marki i wszystkie ich nowości, aż natknęłam się na zdjęcie i pomyślałam: „o kurczę, ale podobne to okno do mojego na tym zdjęciu – napisała blogerka.

Na zdjęcie córka dawnego premiera patrzyła z niedowierzaniem. Aż podsunęła nos do laptopa.

 To nie jest okno podobne do mojego – pomyślałam – to JEST moje okno. Mój żywopłot, gałęzie mojej leszczyny, moje zasłony, moje niedomykające się klamki. Tylko poduszki (notabene z hm-u) ktoś w odpowiednim programie zamienił na te z Zary. I teraz pytanie do Was: powinnam czuć się zaszczycona czy może jednak bardziej wkurzona? – napisała pod opublikowanymi zdjęciami – zastanawia się Katarzyna Tusk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: