Policja z Malborka zabezpieczyła 4 kg amfetaminy

Funkcjonariusze z Malborka zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który miał w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kg amfetaminy. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W poniedziałek decyzją sądu zatrzymany trafił na 3 miesiące do aresztu.

W nocy z piątku na sobotę dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do awantury. Na miejsce zostali skierowani policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy podczas przeprowadzania interwencji znaleźli u 46-latka paczkę zawiniętą w czarną folię w której znajdował się biały proszek.

Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina. W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze znaleźli kolejne paczki z narkotykami. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4 kg amfetaminy. 46-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

W niedzielę podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na tej podstawie i na wniosek policjantów oraz prokuratury sąd zastosował wobec 46-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Tczew wystawił toaletę za 230 tys. zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: