Policja z Malborka zabezpieczyła 4 kg amfetaminy

Funkcjonariusze z Malborka zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który miał w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kg amfetaminy. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W poniedziałek decyzją sądu zatrzymany trafił na 3 miesiące do aresztu.

W nocy z piątku na sobotę dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do awantury. Na miejsce zostali skierowani policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy podczas przeprowadzania interwencji znaleźli u 46-latka paczkę zawiniętą w czarną folię w której znajdował się biały proszek.

Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina. W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze znaleźli kolejne paczki z narkotykami. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4 kg amfetaminy. 46-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

W niedzielę podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na tej podstawie i na wniosek policjantów oraz prokuratury sąd zastosował wobec 46-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Tczew wystawił toaletę za 230 tys. zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: