Pomorski Strajk Kobiet żebrze w internecie. Dostał ripostę

Na stronie zrzutka.pl powstała zbiórka Pomorskiego Strajku Kobiet. To ewidentne żebractwo, ponieważ autorki zbiórki rozsyłają spam do prywatnych osób, aż dostały ripostę. Ktoś napisał im: „Patologia”.

Feministki zobaczyły, jak łatwo pozyskała pieniądze w zbiórce internetowej Marta Lempart i teraz każda z nich chce zakładać zrzutkę, by uzbierać na de facto niszczenie elewacji kościołów, czy biur Prawa i Sprawiedliwości.

W raz z moją małżonką [pisownia oryginalna] postanowiliśmy stworzyć zbiórkę, która ma na celu pomóc w pełnej organizacji marszów oraz wszelkich działań z nimi związanymi na terenie województwa pomorskiego. Datki wpłacane będą przeznaczone na transparenty, maseczki, koszulki, materiały drukowane – ulotki, plakaty, flagi oraz banery. Będziemy również przekazywać pieniądze na pomoc prawną w razie potrzeby. Dodatkowo deklaruję, że w ramach solidarności z wszystkimi walczącymi kobietami – za każde wpłacone 100 zł ja przelewam 30 zł!

Co ważne, Pomorski Strajk Kobiet nie tylko udostępniał swoją zrzutkę, ale też rozsyłał w prywatnych wiadomościach. Tym samym strasznie spamował internatów.

Jeden z nich postanowił odpowiedzieć feministkom.

 Mężowi przekaż, żeby się wziął za robotę, a nie za naciąganie ludzi na zrzutki.

Riposta jednego z internautów
Riposta jednego z internautów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: