Wulgarny napis na gdańskim magistracie zaklejony stylem „Trzaskowskiego”

Wreszcie nie oburza i nie denerwuje napis „J***ć PiS” umieszczony na elewacji gdańskiego magistratu. Ktoś z miasta postanowił go zasłonić w stylu prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego – taśmą samoprzylepną.  

Od trzech tygodni przechodnie poruszający się po ul. Nowe Ogrody chodnikiem przed magistratem mogli „podziwiać” napis „J***ć PiS”. Był umieszczony na elewacji Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Napis wreszcie zniknął, ale w jakim stylu? Przykład przyszedł z Warszawy – na Rafała Trzaskowskiego – taśmą samoprzylepną.

W 2018 roku kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski zainaugurował zaskakującą akcję „Otwarte drzwi dla Warszawy”, w ramach której odwiedzał w domach mieszkańców stolicy i zachęcał ich do oddania na niego głosu. Podczas jednego ze spotkań doszło do niecodziennej sytuacji. Mieszkanka bloku poprosiła go o pomoc przy zepsutych drzwiach. Trzaskowski skleił je… taśmą klejącą.

Od grudnia będzie ciemno na ulicach Gdańska? Dulkiewicz ostrzega

Zobaczymy jak długo zasłona za papieru się utrzyma w Gdańsku. Napis pojawił się podczas największej fali protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Nie, nie jestem za chamstwem i wulgaryzmami. Rzeczywiście ten napis pojawił się na budynku urzędu pewnego wieczoru. Tutaj szukamy wykonawcy, który będzie mógł ten napis zgodnie z przepisami usunąć. Powinniśmy wszyscy zwracać uwagę na taką uczciwość w życiu społecznym – komentowała kwestie napisu, Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska podczas jednego z czatów.

Przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku powstanie zbiornik retencyjny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: