Zamknięty ważny skrót dla kierowców we Wrzeszczu

Rozpoczynają się prace na ul. Reymonta w Gdańsku. To oznacza spore utrudnienia w ruchu w rejonie ul. Starej Słowackiego. Jak nie być zaskoczonym?

W poniedziałek, 23 listopada w godzinach porannych rozpoczną się prace przygotowawcze związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni jezdni w ul. Reymonta. Układanie nowej nawierzchni wykonywane będzie przez cztery kolejne noce, począwszy od nocy z wtorku na środę (24/25 listopada) do nocy z piątku na sobotę (28/29 listopada). Prace prowadzone będą w godzinach 21:00 – 5:00.

W czasie prowadzenia robót nocnych ul. Reymonta, na odcinku od ul. Chrzanowskiego do ul. Słowackiego będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. W czasie prac nocnych nie będzie również możliwości dojazdu do ul. Makuszyńskiego, a dojazd do ul. Hubala możliwy będzie jedynie od strony ul. Chrzanowskiego. Dojście piesze będzie zapewnione.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Reymonta związana jest z trwającą modernizacją jezdni i chodników na wspomnianej ulicy. Prace prowadzone są w ramach Programu Modernizacji Chodników, a wykonawcą robót jest firma WPRD Gravel. Koniec modernizacji przewidziany jest na koniec listopada 2020 r.

Projekt placu nadwodnego w Nowym Porcie w Gdańsku droższy, niż zakładano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: