Kwidzyn. 29-latka trzymała narkotyki w szafkach kuchennych

Zabezpieczenie środków psychotropowych oraz zatrzymanie podejrzanej w sprawie kobiety, to efekt działań funkcjonariuszy wydziału kryminalnego kwidzyńskiej Policji. Podczas sprawdzenia mieszkania policjanci znaleźli marihuanę oraz amfetaminę. Kobieta ukryła narkotyki w szafkach kuchennych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie prowadząc czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, iż jedna z mieszkanek powiatu posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. W trakcie sprawdzenia lokalu mieszkalnego należącego do 29-letniej kobiety, policjanci znaleźli foliowy worek z zawartością suszu roślinnego oraz schowany w kuchennej szafce przezroczysty worek wypełniony różową sproszkowaną substancją.

Przeprowadzone przez technika kryminalistyki badanie wykazało, że zabezpieczone środki to amfetamina w ilości 93 porcji oraz 4 porcji rynkowych marihuany. Kobieta noc spędziła w policyjnym areszcie, dzisiaj usłyszy zarzut posiadania narkotyków. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia, a za posiadanie znacznej ilości narkotyków do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: