Nieletni okradali publiczny szalet w Wejherowie

Czterech chłopców w wieku od 14-15 lat usiłowało wybrać pieniądze z automatu WC ustawionego w parku nad Cedronem przy ulicy Wałowej w Wejherowie.

W minioną sobotę działanie młodzieńców zauważył przypadkowy przechodzień i powiadomił straż miejską. Wysłani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zauważyli, jak jeden z nieletnich scyzorykiem próbował wyciągnąć pieniądze  z automatu.

Na widok mundurowych chłopcy ruszyli do ucieczki. Po krótkim pościgu ujęto tego, który manipulował przy urządzeniu. Ustalono też dane pozostałych trzech nieletnich. Teraz sprawa trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.  Należy jedynie dodać, że pierwsze sygnały o wybieraniu pieniędzy z automatu WC ustawionego w parku nad Cedronem dotarły do straży miejskiej  w miniony wtorek.

Zarządzający tym parkiem stwierdził, że nie zgadza się stan licznika z pieniędzmi, a różnica ta wynosi około 200 złotych. Na tym jednak nie koniec. Podczas próby wybierania  pieniędzy scyzorykiem,  uszkodzeniu uległ automat. Przestały  otwierać się drzwi, pomimo wrzucania do automatu  pieniędzy.

Trwa ustalanie powstałych strat.

120-kilogramowy tucznik spacerował po Wejherowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: