Radny z Malborka tłumaczy się z wpisu o byłym premierze

Przepraszam za poprzedniego posta, ale ktoś na moje i mojego szefa konto FB się włamał… Ja takich rzeczy nie wypisuję – napisał Adam Iliarz. Malborski radny i dyrektor biura poselskiego Tadeusza Cymańskiego w ten sposób tłumaczył się ze swojego poprzedniego postu o Donaldzie Tusku.

Mówią, że kryzysy social mediach wybuchają w weekend. Przekonał się o tym Adam Iliarz, malborski radny i dyrektor biura poselskiego Tadeusza Cymańskiego. Na jego ścianie w portalu Facebook pojawiło ię zdjęcie byłego premiera Donalda Tuska w niemieckim mundurze. Opatrzony był komentarzem „Czy wiedziałeś? a ta osoba jest szefem Rady Europejskiej”.

Na radnego ruszyła lawina komentarzy. Użytkownicy krytykowali autora za wpis. Adam Iliarz usunął wpis na swojej ścianie, po czym dodał nowy wpis.

Przepraszam, za poprzedniego posta, ale ktoś na moje i mojego szefa konto FB się włamał… Ja takich rzeczy nie wypisuję… – napisał Adam Iliarz.

Na razie nie wiadomo, czy sprawa zostanie zgłoszona policji. Mamy nadzieję, że radny przynajmniej zmieni hasło dostępu do swoich mediów społecznościowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: