Straż Miejska w Gdańsku najgorzej oceniana w regionie

Sprawdziliśmy opinie w naszym regionie na temat strażników miejskich. Pomógł nam w tym serwis Google. Internauci oceniają najgorzej Straż Miejską w Gdańsku. Najlepsze oceny korzystający z internetu wystawiają jednostkom w Wejherowie i Pucku.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak oceniają pracę strażników miejskich użytkownicy internetu. W popularnej wyszukiwarce Google można umieszczać opinie i wystawiać oceny na temat działalności jednostek. Co z tego wychodzi?

Najlepiej oceniani są strażnicy z Wejherowa. Otrzymywali oni średnio trzy z pięciu gwiazdek przyznawanych w serwisie Google. Nawet w opinii napisano osobiste podziękowania.

Dziękuję bardzo z całego serca panu Adamowi Harasiuk za pomoc w odnalezieniu mojego szfagra jest naprawdę wspaniałym człowiekiem o dobrym sercu. Gdyby nie ten pan to szwagra dalej by nie było – uważa Marta Smolnik.

Nie brakuje jednak opinii krytycznych.

Od wezwania do przybycia kogokolwiek ze straży czekałem ponad 15 minut… oczywiście sprawcy w ciągu tego czasu oddalili się (chociaż czekali cierpliwie 10 minut). Straż stwierdziła, że w takiej sytuacji nic nie mogą zrobić, nie chcieli obejrzeć zdjęć. Wniosek? Ludzie, nie bójcie się straży miejskiej w Wejherowie, nic wam nie zrobią jeżeli nie dacie się złapać! Żenada! – napisał Grzegorz Gwizdała.

https://zyciepomorza.pl/2020/12/07/dlaczego-straz-miejska-probowala-zatrzymac-starsza-kobiete-w-osowej/

Fatalne oceny w Gdańsku

Najgorzej w regionie oceniana jest Straż Miejska w Gdańsku. Przy prawie 100 opiniach osiągnęła ona zaledwie 1,6 gwiazdki. Mieszkańcy-internauci najbardziej narzekają na to, że nie sposób się dodzwonić do strażników.

Kilka razy w różne dni próbowałem się dodzwonić i ZERO możliwości zgłoszenia. Istnieją tylko teoretycznie albo jak w nocy zaparkuję na 5 min. pod apteką całodobową. Rozwiązać i środki przekazać na policję a nie tą imitację służb – napisał Kamil S.

Są też pozytywne wpisy.

Dziękuje bardzo panom ze straży miejskiej, którzy dziś mieli dyżur na skuterkach. Bez was nie dalibyśmy rady dojechać do celu. Jeszcze raz dziękujemy.

Oceny Straży Miejskich w naszym regionie

  • Gdańsk – 1.6
  • Słupsk – 1.7
  • Kościerzyna – 1.7
  • Chojnice – 1.8
  • Sopot – 1.9
  • Gdynia – 2.3
  • Rumia  – 2.9
  • Wejherowo – 3
  • Puck – 3
Wykres dotyczący opinii o Strażach Miejskich na Pomorzu (mat. zyciepomorza.pl)
Wykres dotyczący opinii o Strażach Miejskich na Pomorzu (mat. zyciepomorza.pl)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: