„Zaszła taka potrzeba działania”. Prezydent Starogardu o drodze do prywatnej firmy

– Ulica Bracka została poddana pracom remontowym, ponieważ została stwierdzona potrzeba działania – uważa prezydent Starogardu Gdańskiego. Janusz Stankowiak w dość dziwnym stylu przez podwładnych tłumaczy radnemu z PiS zasadność budowy drogi, która prowadzi wyłącznie do jednego prywatnego budynku i to pod hotel lub restaurację. 

Pytania do prezydenta Janusza Stankowiaka skierował radny PiS, Sebastian Kucharczyk. Jego niepokój wzbudził nie tylko fakt budowy drogi pod posesje, w której ma być prowadzona działalność gospodarcza, ale też, że nie zastosowano tu trybu przetargowego, co budzi szczególny niepokój.

Jednak radny tak aroganckiej odpowiedzi od Janusza Stankowiaka poprzez swoich podwładnych się nie spodziewał.

Ulica Bracka została poddana pracom remontowym, ponieważ została stwierdzona potrzeba działania – uważa prezydent Starogardu Gdańskiego.

Remont ulicy Brackiej w Starogardzie Gdańskim kosztował 150 tys. zł, co oznacza, że miasto nie musiało ogłaszać przetargu. Łącznie wyłożono 120 ton masy bitumicznej i wymieniono krawężniki na odcinku

Do sprawy odniósł się Kacper Płażyński, poseł PiS.
 Jestem również zaniepokojony sposobem, w jaki prezydent Stankowiak odpowiada na pytania radnych – mówi poseł Płażyński. Przecież to wszystko robione jest za pieniądze mieszkańców Starogardu Gdańskiego, a miasto nie jest prywatnym folwarkiem jednego, czy drugiego biznesmena – podsumował Kacper Płażyński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: