Ekspedientka w sklepie Dino obsługiwała w masce „J***ć PiS”

Popularny sklep Dino ma spore kłopoty wizerunkowe. Wielu klientów zapowiada rezygnację z zakupów po tym, jak do sieci wypłynęło zdjęcie jednej z ekspedientek wspomnianego sklepu w Pile.

Młoda kobieta podawała towary, obsługiwała klientów w masce z napisem „J***ć PiS”. Ktoś zrobił jej zdjęcie i udostępnił do mediów społecznościowych. W sieci wybuchła wrzawa. Dotychczasowi klienci deklarują rezygnację z zakupów.

 – Podziękowałem #dino. Zrobiłem na mięsnym pełen wózek zakupów. Najdroższe wędliny, sery, dodatki ważone w pojemnikach. Ciężki że ledwo dopchałem do kasy i tam pozostawiłem. Dwaj moi koledzy też tak zrobili. Polecam. Ponoć to jest wojna, więc ruszmy tyłki, oni kościoły niszczyli – napisał jeden z internautów.

Właściciel sieci sklepów sprawy nie komentuje.

Dino Polska S.A. otworzyła od stycznia do końca września 2020 r. 153 nowe sklepy wobec 138 rok wcześniej. Na koniec września 2020 r. sieć liczyła 1371 sklepów, wobec 1113 marketów rok wcześniej. Powierzchnia sprzedaży sklepów Dino wyniosła 532,7 tys. mkw. wobec 430,5 tys. mkw. rok temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: