Śmiertelny wypadek na drodze do centrum Gdańska

Tragedia na drodze z gdańskiej Przeróbki do centrum Gdańska. Ze wstępnych informacji wynika, że po uderzeniu samochodu w drzewo zginęły dwie osoby.

Około godziny 2 w sobotę 26 grudnia 2020 samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby w młodym wieku, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo na ul. Siennickiej.

Jedna osoba zmarła na miejscu to 22 latek. Druga osoba była reanimowana i też zmarła – 24 lata. Trzeci podróżujący autem trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Na miejscu była straż, policja i ratownicy.

„Cichy zabójca” zatruł 4 osoby w Gdańsku

4 thoughts on “Śmiertelny wypadek na drodze do centrum Gdańska

  1. Niewyobrazalna tragedia !!! Prędkość niestety miała tutaj ogromny wpływ , nie ukrywam ,że do tej pory nie mogę dojść do siebie , gdyż byłam na miejscu i rozmawiałam z uczestnikami tego wypadku i niespodziewalam się ,że tak to się zakończy , jeden z uczestników wysiadł i rozmawiał i nagłe jego i kolegi stan zrobił się krytyczny ,jednemu udało się przywrócić akcję serca i został zabrany do szpitala. Chciałam złożyć rodzinie najszczersze kondolencje!!! Zostanie to w mojej pamięci do końca życia 😔😔😔

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: