Poszukiwania młodej kobiety w Gdańsku. Bliscy proszą o informacje

Młoda kobieta Marta Karabela z Gdańska wyszła z domu w poniedziałek i ślad po niej zaginął. Znalazł się wyłącznie jej pies, z którym wyszła na spacer. Kamery monitoringu zarejestrowały ją po raz ostatni we wtorek nad ranem na końcu plaży w Brzeźnie.

Zaginiona ma 24 lata, 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy piwne, włosy koloru blond. Była ubrana w granatową kurtkę z kapturem zakończonym futerkiem i czarne buty. Nie miała czapki. W domu zostawiła telefon komórkowy i dokumenty.

Kobieta w poniedziałek wyszła na spacer z psem. Zwierzę odnalazło się.

– Dziś około godziny 5.30 rano znalazłem pieska, suczkę buldoga francuskiego, o kolorze brązowym. Ma lśniącą sierść, pies jest zadbany. Znalazłem ją dokładnie koło latarni z zieloną lampką przy falochronie zachodnim. Po około pół godzinie dała się pogłaskać, była mokra i zmarznięta, ponieważ było zimno i padało. Po chwili udało mi się wziąć ją na ręce lecz przeszedłem tylko około 500 m, bardzo się wyrywała i uciekła z powrotem pod latarnię. Wróciłem za nią i jeszcze raz wziąłem na ręce, tym razem po około 1000 m. znów się wyrwała i wróciła pod ten sam falochron. Samochód miałem przy ul. Jagiellońskiej na Przymorzu, chciałem chociaż dojść z nią na rękach do ulicy Krasickiego żeby wziąć taksówkę, lecz się nie udało – informuje pan Robert na Facebooku.

Odnaleziony pies (fot. Nowy Port/Facebook.com)
Odnaleziony pies (fot. Nowy Port/Facebook.com)

Marty szuka policja, rodzina i znajomi. Proszą o informacje każdego, kto coś widział lub wie. Gwarantują anonimowość. Proszą o kontakt pod numerem telefonu: 501 025 062. Swojej koleżanki szukają również za pośrednictwem grupy na Facebooku „Missing-szukamy zaginionych ludzi”.

Z policją można kontaktować się pod numerem alarmowym 112. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionej, w szczególności o jej miejscu pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu III Policji w Gdańsku przy ul. Białej 1a pod numerem 47 741 15 22.

30 tys. zł kary za organizację imprezy dla 200 osób w gdańskim klubie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: