Co było powodem wypadku w Chlebówce? Ranna 39-letnia kierująca

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek rano w miejscowości Chlebówka. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 39-letnia kobieta kierująca hondą, na prostym odcinku drogi zjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Kierująca trafiła do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność na drodze z uwagi na trudne warunki atmosferyczne.

W piątek (1 stycznia br.) około godziny 6.10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Chlebówka. Na miejsce przyjechali policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny. Technik kryminalistyki zebrał ślady i sporządził dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 39-letnia mieszkanka Malborka, kierując samochodem marki Honda HRV, na prostym odcinku drogi zjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Kierująca została przewieziona do szpitala. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości, 39-latka była trzeźwa. Teraz śledczy na podstawie zebranej dokumentacji szczegółowo będą wyjaśniać jakie były przyczyny tego wypadku. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o szczególnie ostrożną jazdę.

Skutki wypadku w Chlebówce (fot. KWP Gdańsk)
Skutki wypadku w Chlebówce (fot. KWP Gdańsk)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: