Przez brak maseczki wpadł za posiadanie narkotyków

Brak zastosowania się do obowiązku zasłaniania ust i nosa wprowadził w spore kłopoty mieszkańca gminy Szemud. Policjanci zwrócili na niego uwagę, bo nie miał założonej maseczki. Mężczyzna zaczął uciekać przed funkcjonariuszami, a jak się okazało w domu posiadał ponad 90 gram marihuany. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Szemudzie zauważyli młodego mężczyznę, który szedł chodnikiem bez zasłoniętych ust i nosa. Mieszkaniec Bojana na widok policjantów zaczął uciekać. Funkcjonariusz natychmiast wybiegł z pojazdu i udał się w pościg za 26- latkiem. Po około 1 km biegu zatrzymał mężczyznę.

Po chwili okazało się, co było powodem zachowania mężczyzny. Zdenerwowany przyznał, że w domu posiada narkotyki. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze ujawnili w szafce kuchennej pojemniki z ponad 90 gramami marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wejherowskiej komendy.

26-latek przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za niestosowanie się do obowiązku zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej został pouczony.

Zniszczył elewacje zabytku w Sopocie. Usłyszał zarzuty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: