34-latka w ciąży i jej 2-letnia córka odnalazły się

Policjanci z Gdańska szukali 34-letniej Joanny Zakościelnej-Dąbrowskiej i jej dwuletniej córeczki Korneli Zakościelnej. Kobieta w czwartek około godziny 12 razem z córką wyszła z miejsca swojego pobytu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną i przyjaciółmi. Kobieta nad ranem w piątek odnalazła się.

AKTUALIZACJA

Jak informuje policja kobieta w ciąży i jej córka zostały odnalezione na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Są bezpieczne. Policja sprawdza co było powodem tak nagłego zniknięcia.


Kobieta i jej dziecko mogą znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu i zdrowiu.

Policjanci o zaginięciu kobiety zostali zaalarmowani dziś o godzinie 21.15. Przyjęto zgłoszenie o zaginięciu i od razu zaczęto szukać kobiety i jej dziecka. Policjanci sprawdzają miejsca, w których może przebywać 34-latka.

Joanna Zakościelna Dąbrowska wyszła z miejsca swojego zamieszkania przy ul. Grażyny w Gdańsku dziś około godziny 12. Kobieta wyszła z domu razem ze swoją dwuletnią córką Kornelią, którą wiozła w dziecięcym wózku. Kobieta do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną oraz z przyjaciółmi.

Z informacji, które zdobyli policjanci, wynika, że 34-latka jest w piątym miesiącu ciąży, przyjmuje również na stałe leki. Kobieta może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu i zdrowiu.

Policjanci prowadzą szerokie działania

Komendant komisariatu we Wrzeszczu wszczął alarm dla policjantów, którzy szukają kobiety i jej dziecka. Policjanci sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje. Przekazano informację o zaginionej do korporacji taksówkarskich, SKM i ZTM. Policjanci nawiązali już kontakt z Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą OSP Gdańsk, którzy pomagają policjantom w poszukiwaniach razem z wyszkolonymi do tego psami. Do poszukiwań kobiety zadysponowano również dron na podczerwień oraz inny specjalistyczny sprzęt.

Rysopis zaginionej

Joanna Zakościelna- Dąbrowska w dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową białą, szarą lub fioletową czapkę oraz szalik w tym samym kolorze. Kobieta ma na sobie spodnie dżinsowe w ciemnym kolorze, najprawdopodobniej granatowe oraz buty typu glany lub martensy w kolorze czarno-zielonym. Kobieta ma ze sobą niebieską torebkę.

Dwuletnia Kornelia Zakościelna ubrana jest w niebieską kurtkę buty zimowe koloru fioletowo- niebieskiego oraz czapkę szarą w kolorowe kropki i biały szalik. W dziecięcym wózku kobieta ma dwa kocyki dziecięce w kolorze białym i brązowy z nadrukiem piesków.
Zaginiona 34- latka ma około 160 cm wzrostu, krępą sylwetkę, widoczna ciąża, włosy do ramion blond.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 34-latki i jej dziecka bądź ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z komisariatem przy ulicy Białej 1a pod nr tel. dyżurnego: 47 741-15-22 lub alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: