Znowu dyskusja nad Mevo 2.0 tym razem on-line. Ilość miejsc ograniczona

Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot chce dyskutować na temat rekomendacji dla Mevo 2.0. Po roku działań odpowiedzialny podmiot będzie dyskutować o tym co chce zamówić?

We wtorek 12 stycznia, o godz. 17:00 Metropolia Gdańsk-Gdynia-Sopot zaprasza chętnych na spotkanie informacyjne dla mieszkańców metropolii dotyczące wprowadzenia projektu Mevo 2.0. Spotkanie odbędzie się online.

Jak wyjaśniają organizatorzy, na spotkaniu oficerowie rowerowi oraz specjaliści od zamówień publicznych podsumują dotychczasowe działania, w tym trwający od maja dialog konkurencyjny i przedstawią harmonogram najbliższych działań.

Spotkanie to także okazja do dyskusji na temat rekomendacji dotyczących przyszłego systemu.

Spotkanie w formule online odbędzie się na platformie zoom, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, rejestracja: https://forms.gle/42xXW9EuQM411jVA9

Wulgarny wpis urzędnika z Gdańska. „To było jego konstytucyjne prawo”

 

Otwarcie Systemu Roweru Metropolitalnego MEVO, czyli “największego w Europie systemu publicznych jednośladów czwartej generacji”, odbyło się 26 marca 2019 r. Jak chwalił się jego zarządca, do 28 października 2019 r. (czyli zawieszenia działania systemu) system liczył ponad 160 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy wypożyczyli w pełni elektryczne rowery ponad 2 miliony razy.

Przez ostatnie rok – czyli po wypowiedzeniu umowy poprzedniemu operatorowi, firmie Nb Tricity – zespół ds. MEVO, składający się z oficerów rowerowych oraz specjalistów od zamówień publicznych, rozmawiał z potencjalnymi operatorami o przyszłości systemu w trakcie dialogu technicznego.

Informacje i analizy są podstawą do założeń działania roweru metropolitalnego w kolejnych latach. Jak przekonują zarządcy, ważnym elementem tego procesu są opinie mieszkańców Metropolii i użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: