Stadion w Letnicy zmienia się w biurowiec. Będzie wynajem powierzchni

Inkubator Starter wraz ze Stadionem w Gdańsku przygotowali dla przedsiębiorców, freelancerów i startupów wyjątkową ofertę. Wynajem powierzchni biurowych zlokalizowany na Stadionie. Przestrzeń gdańskiego obiektu na sprzyjać kreatywności. Dodatkowym atutem jest widok na trybuny i murawę bursztynowej areny. Na zainteresowanych czeka na razie sześć biurek. Czy znajdą się

Od początku roku pracę będzie można połączyć z pasją do sportu. Wynajem powierzchni biurowych z pełnym wyposażeniem to nie tylko wspólna przestrzeń do pracy, ale także społeczność, która tworzy doskonałe miejsce do kreatywnego działania. Zdaniem pomysłodawców w realiach pandemii oferta stała się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą pracować z domu, podczas gdy wynajem osobnego biura jest zbyt kosztowny.

Nowe miejsce na mapie trójmiejskich przestrzeni biurowych, pn. „Sport&Work Coworking by Starter”, zacznie funkcjonować z początkiem stycznia 2021 roku. Powierzchnia zlokalizowana na Stadionie jest nowocześnie wyposażona, posiada także dostęp do internetu oraz wspólny aneks kuchenny. Co więcej, pomieszczenia przeznaczone do pracy będą dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

W pierwszym etapie dostępnych będzie 6 biurek

Przestrzeń będzie się powiększać wraz z rozwojem projektu. Warto pamiętać, że oprócz podstawowych narzędzi biurowych, sportowy wynajem powierzchni daje możliwość pracy w kreatywnym otoczeniu; warunki te są idealne do rozwoju nowoczesnego biznesu.

– Miejsce będzie wyróżniać się przede wszystkim atmosferą, miejscem, charakterem. Jak często podczas pracy w biurze można spoglądać na miejsce, gdzie odbywały się największe imprezy sportowe i rozrywkowe? Poza tym gwarantujemy najwyższą jakość usług związanych z powierzchnią biurową, idealną logistyką i brakiem problemów z parkowaniem. To wszystko składa się na idealne miejsce dla biznesu – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Arena Gdańsk Operator.

Stadion w Letnicy bez sponsora tytularnego. Energa rezygnuje z współpracy

Bursztynowy Stadion – wyjątkowe miejsce na mapie miasta

Dla pierwszych 4 klientów przygotowano promocyjną cenę najmu na okres 3 miesięcy.

– Współpraca gdańskiego Startera i Arena Gdańsk Operator to właśnie wyraz nieschematycznego myślenia o usługach oferowanych przedsiębiorcom technologicznym i wolnym strzelcom z grupy GIG Economy. Dla nich przestrzeń biurowa i możliwość pracy w nieco innym i mniej biurowym miejscu to stymulacja otwartego myślenia w realizowanych przez siebie projektach – tłumaczy Tomasz Szymczak, Prezes Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, operatora STARTERA.

Nagrody dla stadionu

  • Maj 2012 – Budowa Roku 2011 – konkurs Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa – nagroda została przyznana za pracę wykonawcy i Spółki BIEG 2012, która sprawowała nadzór nad budową.
  • Maj 2012 – The Stadium Business Awards 2012 – PGE Arena Gdańsk jedynym polskim stadionem z nagrodą w międzynarodowym, prestiżowym konkursie za najlepszą architekturę i projekt stadionu.
  • Marzec 2012 – DEMES 2011 – PGE Arena Gdańsk laureatem Nagrody Biznesu Sportowego DEMES w kategorii „Obiekt Sportowy”
  • Luty 2012 – Stadion roku 2011 – zwycięstwo w głosowaniu na najpiękniejszy stadion na świecie w roku 2011. Głosowanie na portalu www.stadiony.net.
  • Styczeń 2012 – Sportowa Arena Roku 2011 – w plebiscycie miesięcznika Sportplus
  • Grudzień 2011 – Najlepszy Projekt Sportowo-Turystyczny w Polsce – w V edycji konkursu „Innowator” organizowanego przez Central EUROpean Quality Institude i Centrum im. Adama Smitha

Operator stadionu w Letnicy kolejny rok pod kreską

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: