Kościerzyna. 26-latek posiadał przy sobie środki odurzające

Kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w ramach prowadzonych działań, zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę, tabletki ecstasy. W sobotę sprawca decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. 

W czwartek (14 stycznia br.) ok. godz. 18.00 policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 26-latek przechowuje narkotyki. Wiedza kryminalnych się potwierdziła. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki – amfetaminę (ponad 100 gramów), marihuanę (ok. 80 gramów),40 tabletek ecstasy.

26-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W sobotę sprawca decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: