Sopot. 44-latek spędzi 1,5 roku w więzieniu

Policjanci z Sopotu zatrzymali poszukiwanego 44-latka. Zgodnie z nakazem wystawionym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy mężczyzna ma do odbycia karę 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży z włamaniem i oszustwa. 44-latek bez stałego miejsca zamieszkania noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze przewiozą go do aresztu celem odbycia zasądzonej kary.

18 stycznia 2020 roku około północy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego interweniowali w jednym z budynków w Sopocie, gdzie na klatce schodowej mieli przebywać bezdomni spożywający alkohol. Na miejscu funkcjonariusze wylegitymowali 44-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna oświadczył mundurowym, że wcześniej mieszkał w województwie kujawsko-pomorskim. Policjanci sprawdzili go w policyjnych bazach i ustalili, że jest on osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.

Zgodnie z nakazem doprowadzenia wystawionym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy 44-latek ma do odbycia karę 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa kradzieży z włamaniem i oszustwa. Poszukiwany mężczyzna od razu został zatrzymany przez sopockich policjantów i przewieziony do policyjnego aresztu. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego doprowadzoną go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: