Pół kilograma narkotyków w domu 65-latka

Gdańscy policjanci zatrzymali 65-letniego mieszkańca Gdańska, który miał w mieszkaniu ponad pół kilograma narkotyków. Zabezpieczone narkotyki to amfetamina, kokaina oraz marihuana. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Kryminalni z gdańskiej komendy miejskiej podczas swojej pracy zdobyli informację, że jeden z mieszkańców dzielnicy Nowy Port ma w mieszkaniu narkotyki. Policjanci zajęli się sprawą i szczegółowo sprawdzili tę informację. Podczas swojej pracy kryminalni zdobyli i przeanalizowali wiele informacji dotyczących mężczyzny, m.in. ustalili jego tożsamość, adres oraz jakiego używa samochodu.

Na początku tygodnia tuż przed godz. 14.00 policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celnej pojechali do Nowego Portu i weszli do mieszkania 65-letniego mieszkańca Gdańska. Podczas kontroli użyto psa wyszkolonego do odnajdywania nawet śladowych ilości narkotyków. W mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili ukryte w szafach oraz w szlafroku narkotyki.

Policjanci uratowali kobietę przed próbą samobójczą

0,5 kg narkotyków

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 500 gramów narkotyków, a wstępnie badanie policyjnym testerem wykazało, że ujawnione środki odurzające i psychotropowe, to amfetamina, kokaina oraz marihuana. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do dalszych badań biegłemu sądowemu, a ich szczegółowa analiza wykazała, że jest to prawie 550 porcji narkotyków.

Zatrzymany 65-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzanemu grozi teraz kara 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi 10 lat więzienia.

Sopot. 44-latek spędzi 1,5 roku w więzieniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: