Pomorska posłanka o przejściu Joanny Muchy do Polska 2050

Myślę, że na końcu największe konsekwencje poniesie sam Szymon Hołownia. To nie powinno być dla niego priorytetem – oceniła w programie „Onet Opinie” Agnieszka Pomaska. Pomorska polityk Koalicji Obywatelskiej była pytana o odejście posłanki Joanny Muchy do Polski 2050.

Przypomnijmy, że Joanna Mucha to kolejna parlamentarzystka, która dołączyła do Polski 2050 Szymona Hołowni. W miniony poniedziałek poinformował o odejściu z klubu KO senator Jacek Bury, a w zeszłym roku uczyniła to poseł Hanna Gill-Piątek, która była w klubie Lewicy.

Pomorska posłanka była gościem Andrzeja Stankiewicza w Onecie. Wtedy odniosła się do sprawy przejścia byłej szefowej resortu sportu.

– Uważam, że kluczem do zwycięstwa w wyborach i do dobrej zmiany w Polsce jest współpraca. Chyba wszyscy widzą, że polowanie na posłów opozycji ze strony Szymona Hołowni nie służy ani jemu, ani jedności opozycji, ani partiom parlamentarnym – mówiła w programie Onetu Agnieszka Pomaska, komentując decyzję byłej minister sportu i turystyki w rządzie Donalda Tuska.

– Nie sądzę, żeby odniósł [Hołownia – red.] z tego korzyści – dodała pomorska posłanka.

Agnieszka Pomaska zapewniła, ze nie otrzymała oferty przejścia do Polska 2050.

Co można zlicytować na WOŚP z Aleksandrą Dulkiewicz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: