W Gniewie mają wolne terminy na szczepienia przeciwko COVID-19

W związku z informacjami Ministerstwa Zdrowia, dotyczącymi braku wolnych terminów szczepień przeciwko COVID-19, jakie obiegły niedzielne media, władze gminy i miasta Gniew informują, że w przychodni Pelmed dostępne są jeszcze szczepionki i wolne terminy na marzec.

Jak poinformował Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, brak szczepionek i wolnych terminów nie są wynikiem działalności systemu, a brakiem wolnych szczepionek na koronawirusa.

Jak podaje oficjalna strona miasta w przychodni Pelmed w Gniewie, która realizuje szczepienia na terenie naszej gminy. Jak się okazuje, placówka dysponuje jeszcze wolnymi terminami szczepień w marcu, w związku z czym zachęcamy do telefonicznej rejestracji. Ten sposób zapisów jest nie tylko prosty, ale i najbezpieczniejszy.

Osobiste wizyty w przychodni w związku z rejestracją odbywajmy w ostateczności. Zachęcamy do rejestracji przede wszystkim telefonicznej pod numerem 575 207 496.

25 stycznia ruszają szczepienia seniorów 70+. Wg raportu szczepień przeciwko COVID-10 w kraju wykonano już 701 164 szczepień. W województwie pomorskim liczba szczepień wynosi 47 672 osób.

Tak szczepiono pierwsze osoby przeciwko COVID-19 na Pomorzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: