Zmiany w ruchu na Wiadukcie Biskupia Górka. Kiedy? W godzinach szczytu

O godz. 15.30 nastąpią zmiany w ruchu i komunikacji miejskiej w ciągu Traktu Świętego Wojciecha, ul. Toruńskiej i Nowego Podwala Grodzkiego.

Proces zmian rozpoczął się po porannym szczycie komunikacyjnym ok. godziny 9.00. Oznacza to, że w okolicach wiaduktu do godz. 15.30 mogą występować dodatkowe utrudnienia związane z niedziałającą sygnalizacją. Ruchem będzie kierowała policja.

W związku ze zmianą organizacji ruchu, wynikającą z przebudowy wiaduktu Biskupia Górka, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii 106, 111, N9 i N11. W kierunku Westerplatte, Górek Zachodnich, Przegaliny i Olszynki zostają przywrócone stare trasy. Pomiędzy przystankiem „Brama Wyżynna” i „Dobra” trasa będzie przebiegła ulicami: Okopowa – Toruńska.

Ogromne opóźnienie na budowie Wiaduktu Biskupia Górka

Przywrócona zostaje stała lokalizacja przystanku „Muzeum Narodowe” przy ul. Toruńskiej. Godziny odjazdów z przystanków pozostają bez zmian. Zmieniona zostaje też lokalizacja przystanku autobusowego „Toruńska” obsługiwanego przez linie 132, 154, 189, 205, 207, 256, N1. Przystanek ten zostanie przeniesiony o około 50 m. w kierunku Pruszcza Gdańskiego, w swoją docelową lokalizację. Odjazdy dla ww. linii pozostają bez zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: