Usiłowanie zabójstwa mężczyzny w powiecie wejherowskim

Policjanci zatrzymali 23 i 29- latka w związku ze sprawą usiłowania zabójstwa mężczyzny w powiecie wejherowskim. Zatrzymane osoby zostały przesłuchane i usłyszały zarzuty. Sprawcy zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację o pobiciu młodego mężczyzny, który trafił do szpitala. Kryminalni natychmiast zajęli się ustalaniem jego tożsamości oraz sprawców tego przestępstwa.

Na miejscu, gdzie doszło do przestępstwa pracowali technicy kryminalistyki oraz eksperci z laboratorium kryminalistycznego. Mundurowi przeprowadzili oględziny, zebrali ślady oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pracując nad tą sprawą, w wyniku szeroko zakrojonych działań, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przy udziale kryminalnych z Wejherowa ustalili tożsamość sprawców oraz przebieg całego zdarzenia.

Zatrzymani dwaj mężczyźni

Efektem działań funkcjonariuszy było zatrzymanie na terenie powiatu wejherowskiego oraz kartuskiego 23 i 29- latków, sprawców tego przestępstwa.

Zatrzymani mężczyźni dwie noce spędzili w policyjnym areszcie. Zostali przesłuchani i w wejherowskiej prokuraturze usłyszeli zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa w celu dokonania rozboju i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Dzisiaj zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

75-letnia lekarka fałszowała dokumentację lekarską

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: