Lód na ulicach Gdyni, a pługi stoją w bazie. „Winne władze miasta”

A tak drodzy państwo działa LIZUD. 15.40, miasto sparaliżowane, pługi stoją w bazie, uroczo przykryte pierzynką śnieżną – napisał internauta. Jego wpis wywołał falę krytyki pod adresem władz miasta.

– Zdjęcie drogi wykonane przy całkowitym zatrzymaniu pojazdu – dodaje wspomniany internauta.

Wpis wywołał falę krytyki pod adresem władz miasta.

W niedzielę na fanpage’u prezydenta Marka Łucyka pojawią się znowu „ohy i ahy” jak to Gdynia stanęła na wysokości zadania – komentuje jeden z internautów.

Po 19.00 główna arteria – aleja niepodległości- wciąż ledwo przejezdna na wysokości Orłowa, zaraz za skrzyżowaniem z Wielkopolska w kierunku Gdyni. Ludzie pchali auta na tym lodowisku pod górę.. Mam nadzieje, ze Szczurkowi tez się mega udzieliła dzisiejsza aura i warunki na gdyńskich drogach.. – brzmi kolejny komentarz.

To taki gdyński standard, wyje….. pieniądze na coś co będzie stało bezużyteczne. Lotnisko za 100 mln też stoi, ale jest, na zdjęciach ładnie wygląda, tak jak te nowe pługi. Bareja w czystym wydaniu. – dodaje jedna z mieszkanek pod wpisem.

W sobotę na Pomorzu pojawiły się obfite opady śniegu. Miejscami warstwa śniegu wynosi nawet 20 cm. To wywołało ogromny paraliż na drogach.

One thought on “Lód na ulicach Gdyni, a pługi stoją w bazie. „Winne władze miasta”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: