Policjanci ratowali mężczyznę podczas ataku epilepsji

Sierż. szt. Magdalena Wicher i st. sierż. Adam Karpiuk z ruchu drogowego natychmiast zareagowali, kiedy zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę i od razu udzielili mu pomocy. Dzięki ich interwencji i szybkiemu transportowi do szpitala życiu 44-letniego mężczyzny nic nie zagraża.

W czwartek po godzinie 8.00 na ul. Lęborskiej w Bytowie policjanci z ruchu drogowego zauważyli leżący na chodniku rower. Nieopodal jednośladu w śniegu leżał mężczyzna. Mundurowi natychmiast zatrzymali radiowóz i wybiegli z niego żeby zobaczyć co się stało.

Jak się okazało 44-letni mieszkaniec gm. Bytów najprawdopodobniej miał atak epilepsji. Z mężczyzną był utrudniony kontakt, co chwilę tracił świadomość. Policjanci zadbali o to, żeby mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń i podjęli decyzję o przewiezieniu go radiowozem do pobliskiego szpitala, żeby jak najszybciej udzielić mu pomocy lekarskiej.

44-latek został przekazany personelowi medycznemu. W tej chwili jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dzięki szybkiej reakcji i właściwie podjętym działaniom bytowskich funkcjonariuszy udało się pomóc mężczyźnie oraz zapobiec tragedii.

Policjanci zatrzymali autokar jadący pod prąd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: