Ta inwestycja wywołuje emocje nie tylko w Międzyzdrojach

Projekt dwóch wież w Międzyzdrojach uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę. 33 kondygnacyjne budynki mają umożliwić podziwianie bezkresnego widoku na morze. Inwestycja może być zaskoczeniem dla mieszkańców i turystów.

Za inwestycje odpowiedzialny jest deweloper „Siemaszko”, a uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę jest jednym z najważniejszych kroków ku realizacji kompleksu. Dwie wieże mają wysokości 112 metrów i mają zachęcać do odwiedzin grupy turystów oraz inwestorów.

– Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące. Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych, bo nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża – podkreśla Lesław Siemaszko. – Zadbaliśmy, aby każdy apartament był ekskluzywny, a każdy gość i mieszkaniec miał widok na morze. To było wyzwanie, przed którym stanęli nasi architekci. Efekt ich pracy można już podziwiać na wizualizacji.

Co to za inwestycja?

Ponad 30 tysięcy m2 powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca wież.

Ma być w czym wybierać, ponieważ zaprojektowanych jest 345 apartamentów. W zależności od wysokości, apartamenty będą miały własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach.

Część mieszkalna będzie dominującym elementem inwestycji, ale planowanych jest również wiele atrakcji – restauracje, kawiarnie, kompleks basenowy, SPA, sale konferencyjne, fitness, wszystko w celu zapewnienia odpoczynku. Wyjście prosto na plażę to kolejny atut wyróżniający inwestycję, a sześć nowoczesnych wind zapewnić ma bezproblemowy dostęp dla wszystkich mieszkańców.

Inwestycja zmieni Międzyzdroje

Inwestycja firmy „Siemaszko” od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji. Przedsięwzięcie o takiej skali i rozmachu ma podwyższyć poziom Międzyzdrojów wśród nadmorskich kurortów.

– Zainteresowanie i rozgłos, jaki stał się naszym udziałem zanim jeszcze na dobre ruszyliśmy z budową, bardzo nas cieszy – przyznaje Lesław Siemaszko. – Zdajemy sobie sprawę, że to pierwszy tak prestiżowy projekt w Międzyzdrojach, ale potencjał tego miejsca i oczekiwania rynku są ogromne, jestem przekonany, że nasza inwestycja da impuls do dynamicznego rozwoju kurortu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: