Wjechał samochodem na zamarznięte jezioro. Lód pękł i auto utonęło

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na terenie gminy Choczewo. Samochód Discovery wjechał na lód znajdujący się na jeziorze, który po chwili załamał się pod ciężarem pojazdu. Mężczyzna zdążył wyjść z samochodu, a samochód zanurzył się po dach. Policjanci przypominają i apelują aby nie wchodzić na zamarznięte zbiorniki wodne.

W piątek po godzinie 9:00 policjanci z Komisariatu Policji w Gniewinie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu na Jeziorze Choczewskim. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód wjechał na taflę lodu, która się pod nim załamała. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci. Potwierdzili zgłoszenie.

Okazało się, że mężczyzna wjechał samochodem range rover discovery na zamarznięte jezioro. Gdy jechał po lodzie, w pewnym momencie lód się pod nim załamał i samochód zanurzył się w wodzie. Mężczyzna zdążył opuścić samochód o własnych siłach i wyszedł na brzeg. Na miejscu teraz pracują policjanci i ustalają szczegółowo okoliczności i przyczyny zdarzenia. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Skute lodem zbiorniki retencyjne to nie miejsce do zabaw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: