Nie żyje gdyński radny Krzysztof Chachulski

Aktywnie uczestniczył w życiu Gdyni i działał na rzecz jej rozwoju. Przez dwie kadencje był radnym dzielnicy Pogórze, a od 2018 roku radnym miasta z ramienia klubu Koalicji Obywatelskiej. Zmarł Krzysztof Chachulski. Miał 67 lat.

Był lokalnym patriotą, gdynianinem z krwi i kości. Uczestniczył i reprezentował nasze miasto podczas wielu lokalnych uroczystości. Na początku działał w Radzie Dzielnicy Pogórze. Pracował na jej rzecz przez dwie kadencje. W ostatniej był jej przewodniczącym. W 2018 roku został radnym miasta. Należał do klubu Koalicji Obywatelskiej.

– Był aktywnym radnym. Z sercem podchodził do swojej pracy i do miasta. Ze swoich obowiązków zawsze wywiązywał się w stu procentach. Był odpowiedzialny i zawsze można było na niego liczyć. Aktywnie uczestniczył w sesjach Rady Miasta. Dawał dobry przykład, bo był zawsze do nich perfekcyjnie przygotowany. Uczestniczył w życiu miasta, pojawiał się na wszystkich gdyńskich uroczystościach. Utrzymywał też stały kontakt z radami dzielnic. Będzie nam go brakowało – wspomina zmarłego radnego Joanna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni.

Krzysztof Chachulski był członkiem Komisji Kultury, Komisji Samorządności Lokalnej i Bezpieczeństwa oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Działał także na rzecz spółdzielczości mieszkaniowej. Był latarnikiem Polski Cyfrowej Równych Szans. Miał żonę, dwóch synów i dwoje wnucząt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: